Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!

Magog

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2017
13
1
3
Cevap: Xbox 360 Aurora Jtag-Rgh System Link Online Multiplayer Oyun Oynama Rehberi

Evet abi çözdüm isimler bende farklı gözükebiliyor içerik taraması yerine modüler olarak gözüküyordu çözdüm ilginden dolayı teşekkür ederim kolay gelsin iyi forumlar

sevenn

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2016
4
0
0
Cevap: Xbox 360 Aurora Jtag-Rgh System Link Online Multiplayer Oyun Oynama Rehberi

Arkadaslar su system link nasil aciliyor bir turlu beceremedim. Yapilan seyleri bende yapiyorum ama xbox kumandasindaki orta tusa basiyorum system link diye birsey gelmiyor yardim edebilecek kimse varmi.

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
19 Mart 2015
12,545
254,658
155

Arkadaslar su system link nasil aciliyor bir turlu beceremedim. Yapilan seyleri bende yapiyorum ama xbox kumandasindaki orta tusa basiyorum system link diye birsey gelmiyor yardim edebilecek kimse varmi.

bunun için aurora yüklemelisin aurora yüklü yine system link yazısı yoksa ayarlardan fsd plugin aktif etmelisin ettikden sonra karşına çıkacaktır

sevenn

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2016
4
0
0

[SIZE=6]Mrb aurora yuklu sayfanin en usttunde kurulum kisminda modul yapilandirma fotografi var . iste bende freestyle plugin in karsisinda hicbirsey yazmiyor bos. Aktif yada deyil diye bisey yazmasi gerekiyor ama bende yok[/SIZE].

ninapersson

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2017
2
0
0

Arkadaşlar merhaba yukarıda bahsettiğiniz "darkness hocam ben herşeyi yaptım oyunlarda system linke tıklayınca odaların olduğu bölümde cihaz kapanıyor varmı bu konuda bir bilginiz? Teşekkürler.

bu sorunu senden haricinde biraz önce bir arkdaşdan daha duydum belki auroradan veya xboxunityden kaynaklı bir sorun olabilir önceden fsd3 kullandıysan belki silinmemiş dosyalardanda olabilir

Düzenleme: şimdi aklıma geldi 2 gün önce kameo power of elements oyununu denemiştim systemlinke bağlanınca xbox kapanmıştı realmodscene sitesi zararlı site olarak gözükmeye başladı siteye format atıldı ondan kaynaklandığını düşünüyorum bu sorunlarda ondan sonra başladı

Çözüm: Ayarlar / İçerik Taramasına Giriş yapın RSS Beslemesini Kapatın şimdilik böyle bir çözüm verilmiş"
bu yazıyı xbox360torrent sitesinden çaldım
RSS beslemesini kapatmama rağmen oyuna girmek istediğimde konsol hala kapanıyor.Mümkün ise yardım lütfen.Şimdiden teşekkür ederim.

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
19 Mart 2015
12,545
254,658
155

@ninapersson

maalesef dostum şimdilik böyle bir çözümü var alternatifi yok sorunun nedeni belli ileride ki aurora güncellemesinde bu sorunlar gideceğine inanıyorum

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
19 Mart 2015
12,545
254,658
155

aleyküm selam dostum liveblock ve autofake engellemesi olduğundan internet bağlanmadı gibi gözükür ağa bağlanması yeterlidir o zaman system link cover vb şeyler için kullanabilirsin diğer bir sorunun ise bunu müşteri hizmetleri ile çözmen gerekli çünkü karışık sorunlar oluyor örneğin ilk modemim port açıyordu (upnp) açmıyordu yeni modem açtım bu sefer hepsini açıyor ama pcde torrent vb şey için port açmıyor doğru yapmama rağmen

ip çakışması olmasın diye sabit ip vermen daha iyi olur örneğin sen portu 192.168.1.8 için açtın modeme reset attığında xbox farklı bir ağ ipsi alır port açmamış gibi gözükür yine olmazsa söylediğim gibi internet servis sağlayıcın ve modem üreticinle görüşmen daha iyi olur.

xvolver

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2017
15
17
0

teşekkürler başkan

spef

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2017
7
0
1

öncelikle kolay gelsin ben daha önceden system link ile online oyayabiliyordum fakat daha sonra xboxa ara falan verdım tekrar yaptığımda olmuyordu port açıoyrum olmadı upnp yapıyorum yine olmuyo sürekli port hatası veriyor her şey tamam bi port olmuyor çıldırcam ne yapmam lazım yardım lütfen

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
19 Mart 2015
12,545
254,658
155

sağolun,port yönlendirme,upnp gibi sorunlarda yardımcı olamıyorum,kullandığınız modemin müşteri hizmetleri veya internet servis sağlayıcınızla konuşursanız daha iyi olur.

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
19 Mart 2015
12,545
254,658
155

Türkcell Süperonline nin HG253s Modemini kullanıyorum ne yaparsam yapayım, hatta port açmak için DMZ etkin olsun deniyor onu bile yaptım yinede UpnP - data port ve broadcast port çakılı kalıyor.

Modem ve internet servis sağlayıcınızdan kaynaklı bir sorun olduğundan maalesef port açma gibi konularda yardımcı olamıyorum.Donanımhaber sitesinde bazı konular açılmış belki yardımcı olur.

https://forum.donanimha.....283291

https://forum.donanimha.....250723

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
19 Mart 2015
12,545
254,658
155

upnp amacı otomatik port açmaya yarıyor yalnız bu modemlerde (bende 255s var) işe yaramıyor birazda internet servis sağlayıcılarının suçundan kaynaklı.Vodafone net kullanıyorum superonline altyapısından normalde otomatik açmıyor el ile denediğimde açılıyor.

sabri

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2017
2
0
0

merhaba arkadaşlar
superonline fiber internet kullanıyorum.tüm ayarları eksiksiz yapıp 2 gün boyunda uğraştım ama sürekli data port ve broadcast hatası alıyordum.
bütün forumları inceledim internette araştırmadığım yer kalmadı.
en son şikayetvar sitesine şikayet açtım ve superonline müşteri hizmetlerine yazdım.
sorunun çözümüyle ilgili bana dönüş yaptılar.
sorunun çözümü çok basit arkadaşlar ekstra ücret karşılığında statik ip verdiler ve sorun çözüldü ,oyunları sorunsuz online oynamaya başladım.
yardımım olmuştur inşallah.herkese iyi günler

Salih0102

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2022
3
0
1
17
Öncelikle kolay gelsin ben unity sitesini kaydolurkan doğrulama kodu gelmiyor giriş yapmaya çalıştığım zamanda login failed diyor

Lee Jun-Fan

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
10 Mart 2015
30,258
2,822
113
Öncelikle kolay gelsin ben unity sitesini kaydolurkan doğrulama kodu gelmiyor giriş yapmaya çalıştığım zamanda login failed diyor
Doğru mail adresi verdiğinize emin olun ya da farklı mail adresleri deneyin. Spam kutusunu kontrol edin. Unity sitesinde kaynaklı bir sorun gözüküyor sitenin ip adresi mail siteleri tarafından banlanmış olabilirde.

Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]