Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!

Xbox 360 Dashlaunch 3.XX Yükleme Kurulum Rehberi JTAG/RGH

Lee Jun-Fan

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
10 Mart 2015
29,494
2,485
113
Merhabalar uzun süredir kullanmadığımız xbox ı çocuklarım için aktif hale getirmiştim ama çocuklar yanlışlıkla dashboard vardı onu silmişler
xmenü ille filan girip dashlaunch,arora gibi şeyleri kuramıyorum varmı bir geri dönüş?
Merhaba, rehberde anlatılanlara göre tekrar yüklemeniz mümkün. İlk önce usbye xex menüyü yükleyin. Dashlaunchı güncelleyin ve ardından kernel sürümünüzü güncelleyin. Son olarak aurora kurabilirsiniz.

serkan321

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2020
4
0
1
39
USB ye xex menüyü atarak işi halledemedim. Her seferinde harddiskteki
Merhaba, rehberde anlatılanlara göre tekrar yüklemeniz mümkün. İlk önce usbye xex menüyü yükleyin. Dashlaunchı güncelleyin ve ardından kernel sürümünüzü güncelleyin. Son olarak aurora kurabilirsiniz.

USB ye xex menüyü atmama rağmen her seferinde harddiskteki Freestyle Dash 1.9 u açmaya çalıştığı için açılmıyordu
Harddiski çıkarıp konsolda sadece usb bellek takılı iken açtığımda xex menü sıkıntısız açıldı, ama arora yı default yapıp tekrar harddisk taktığımda "The game couldn't start. Try downloading the game again" hatasını verdi ve arora açılmadı klasik dash açıldı.
Bunun sebebi galiba kernel sürümünün eski olması
1. sorum: Sadece USB takılı halde kernel güncellesem ardından elimde olan 120 lik ssd harddiski xbox a takıp harddisk olarak bunu kullansam artı veya eksi birşeyler değişirmi?

Lee Jun-Fan

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
10 Mart 2015
29,494
2,485
113
USB ye xex menüyü atarak işi halledemedim. Her seferinde harddiskteki

USB ye xex menüyü atmama rağmen her seferinde harddiskteki Freestyle Dash 1.9 u açmaya çalıştığı için açılmıyordu
Harddiski çıkarıp konsolda sadece usb bellek takılı iken açtığımda xex menü sıkıntısız açıldı, ama arora yı default yapıp tekrar harddisk taktığımda "The game couldn't start. Try downloading the game again" hatasını verdi ve arora açılmadı klasik dash açıldı.
Bunun sebebi galiba kernel sürümünün eski olması
1. sorum: Sadece USB takılı halde kernel güncellesem ardından elimde olan 120 lik ssd harddiski xbox a takıp harddisk olarak bunu kullansam artı veya eksi birşeyler değişirmi?
İlk önce buradaki işlemi bi uygulayın belki kaydetmediğinizden kaynaklı hata olabilir. Ardından diğer işlemlere geçebilirsiniz.

Eğer xboxda usbyi biçimlendirip xex menüyü attıysanız ana dashde uygulamalar veya oyunlar kısmından xex menüyü açın ardıdan hdd sorun çıkartan programları silin.

Direk usb ile kernel güncellemesi yapamazsınız anlatımlardaki hazırlanması lazım. SSD ise xbox konsolunda çalışacağını zannetmem sonucunda eski bir cihaz.

serkan321

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2020
4
0
1
39
Malesef bunu uygulamıştım ama harddisk takılı iken yine xex menüyü çalştıramadım.

Lee Jun-Fan

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
10 Mart 2015
29,494
2,485
113
En iyisi bu işten anlayan bi teknik servise götürün onlar hallederler.

Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]