Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!

Xbox 360 Kernel 2.0.17559.0 Dashlaunch 3.21 Güncelleme Rehberi JTAG/RGH

alitplky

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
arka planda füze resmi olan bölüm dimi ben orayı bulamıyorum nerden giricem oraya arkadaş ya
Evet o eğer ki yüklediysen önceden aurora kullanıyorsan dosya yöneticisinden girip adını değiştirmediysen dashlaunch 3xx (versiyon ne ise) adında klasör vardır ona girip xex uzantlılı dosyayı çalıştırman yeterli.

IronKaan

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Beyler Nand Dosyası Yazdırılması kısmında sorun çıkıyor
Önce ''Checking game:\updflash.bin for spare data... No spare data detected!
Warning! You are about to flash an image that don't contain SPARE data to a machine that requires it!
If you know what you are doing Press Start to continue or anything else to exit!'' yazıyor. Start'a basınca da ----> ''error: game:\updflash.bin - size 50331648 is not valid image size!'' Hatası alıyorum sonuçta xbox kendini kapatıyor ama açtığımda update yapmamış oluyor. Çözüm için şimdiden teşekkürler

Shn İstanbul

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
Xbox 360 ın modeli 4 gb lık mı ?

Shn İstanbul

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
Xbox 360 ın modeli 4 gb lık mı ?

Eğer öyle ise bazı modellere yazma sırasında işlem olmayabiliyor, flash hatası deniyor bir kaç kere dene yinede olmaz ise ister adresime gel istersende kargo ile gönder halledipyollarum sana ücret almadan.Ben programla yapmıyorum 4 gb reader ile yapıyorum programsal olarak olmayanları bu yöntemle nund dosyasını alıp patch yapıp yazdırıyorum.4 gb lık xbox 360 larda nadirde olsa bu sorun olabiliyor.

Shn İstanbul

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
Birde şöyle bir bilgi var ( Hangi programı lullanarak yaptığını bilmiyorum ) fakat yabancı forumdaki bu sorunu yaşayan bu şekilde çözmüş
fcrt.bin devre dışı bırakmak için onay kutusunu eklemeyi deneyin denmiş ve sorun çözüldüğünü belirtmiş belki işine yarar.

tarique

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
darkness dostum dashlaunch 3.15 yüklemek için dashboard güncellemek gerek mi? 16767 üzerinde çalışır mı?

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
darkness dostum dashlaunch 3.15 yüklemek için dashboard güncellemek gerek mi? 16767 üzerinde çalışır mı?

evet dostum gerekebiliyor dashlaunch sürümleri kernel sürümlerine bağlı olarak çıkartılıyor 16767 ile tam uyumlu 3.13 sürümü 3.15 dene istersen sorun çıkartacağını zannetmem çalışır

sansal

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Image1.jpg

Merhabalar. Ben XBOX konusunda yeniyim, arkadaşımın cihazının dashboard avatar güncellemesini yapmak istiyorum.
Cihazımın özelliklerini anlatmaya çalıştım. Bu forumda yazan işlemleri yaparsam başarılı olur muyum?
Yada hangi forumdan güncellemenin adımlarını öğrenebilirim?

Teşekkürler.

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
Ekli dosyayı görüntüle 58

Merhabalar. Ben XBOX konusunda yeniyim, arkadaşımın cihazının dashboard avatar güncellemesini yapmak istiyorum.
Cihazımın özelliklerini anlatmaya çalıştım. Bu forumda yazan işlemleri yaparsam başarılı olur muyum?
Yada hangi forumdan güncellemenin adımlarını öğrenebilirim?

Teşekkürler.

Merhaba dostum gördüğüm kadarıyla dashboard sürümü baya bir eski güncelleme yapman lazım

Fsd3 yerine Aurora kurmanı tavsiye ederim

ilk önce anakartın hangi model onu öğren ondan sonra rehbere bakarak yaparsan sorunsuz bi şekilde güncellersin ben adım adım en ayrıntısına kadar rehberini hazırladım resimli olarak başka forumlarda bu kadarını bulamazsın :)

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator

Ben yeni nandı yazdırdığımda sizinkinden ayrı olarak CPU KEY ile akalalı böyle bir yazı çıkıyor. Güncellemeyi bu yüzden yapmadım. Tedirgin oldum bir sıkıntı olmaz diyorsanız güncellemeyi yapacağım. Cevabınızı bekliyorum...

şimdilik yazdırma dostum cpu keyi doğru girdiğine emin ol bi tane txt dosyasına cpu key yaz programdan onu gösterip nandı tekrar düzenle eğer olmuyorsada
@Shn İstanbul yardımcı olur :)

frkncn61

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Ya olmuyo bende? hata veriyo open a tıklayıp dosyayı tanıtınca? Bu da resmi : Adsız.jpg

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
Resimi başka bir yere yükler misin? gözükmüyor

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
dostum SoNcE arkadaşın dediği gibi nand dosyasında bir sorun var nasıl çözüleceği hakkında bilgim yok @Shn İstanbul ile görüş istersen bu işlerde bilgisi olan bi abimiz yardımcı olur :)

frkncn61

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Eyw bro onla görüşürüm de sana şey soriyim ozmn ben bu güncellemeyi system link için yapcamda şart mı en güncel kernel olması?

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
Eyw bro onla görüşürüm de sana şey soriyim ozmn ben bu güncellemeyi system link için yapcamda şart mı en güncel kernel olması?

systemlink için şart değil sadece aurora ve oyunun en son çıkan title update'ini yüklemen yeterli :)

frkncn61

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Şart değilmii :cool: iyi bari ozmn :D buna sevindimmmm :D ya bende ondan olmuyo sanıyodum :D ee neden olmuyo ozmn ya ?? herşeyi yaptım ben ama system link oyunlarından bikaçı yüklü giriyom ama olmuyo? galiba title update yapmadım onları ama nasıl yapılcağınıda bilmiyom ? bi yardım etsen :)

dannyblue

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
ya lütfen yardım edin bende corona motherboard var ama 4gblık değil cihaz 250 gblık nand dosyasını 16 mb çıkarması gerekirken 45 gblık çıkartıyor ve No Spare Data! hatası veriyor flashlarken dosyayı yardım edebilicek var mı lütfen yardım edin hata resmi atabilirim.

Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]