Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!

Lee Jun-Fan

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
merhabalar 4gb corona cihazım var avatar güncellemesini bir türlü yapamadım önceden bir sıkıntı yaşamadan yapıyordum bu sefer her yolu denememe rağmen olmadı yardımcı olur musunuz? dashlaunch güncel fsd güncel ancak menü ingilizce avatar yok ve save dosyalarım gitti. usb nin içine güncelleme dosyasını atıp konsola takıyorum ama hiçbir tepki vermiyor hiç güncelleme yokmuş gibi davranıyor çıldıracağım
Merhaba, dashlaunch ayarlarından noupdater enable yapın ve kaydedin. Ardından avatar güncellemesini deneyin. Olmazsa disable olarak yapmayı deneyin. 2. olarak farklı bir usbyi fat 32 çevirerek deneyin.

megaforce

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Ellerine sağlık, harika, hızlı, güvenli, sorunsuz süper bir çalışma olmuş, Allah razı olsun.

excan

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
selam arkadaşlar benim cihazımda 17511 dash 3.18 yüklü sizde 17559 dash 3.21 yükseltmeli miyim? çalışmayan oyun yok gibi just dance 2019 da açıyor fifa 2019 ne faydası olur yükseltmenin?

cimbomluekiz

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Avatar Update yapamayanlar yani Avatarları güncelleyemeyenler, systemUpdate klasörünü dahili hdd içine atıp klasör içindeki avatar.xex dosyasını el ile çalıştırsın, direkt açılıyor.. klasör adı önemli değil..

cimbomluekiz

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Hocam, bunu yapmak için internet bağlantısı şartmı,? Yani ben evde kullanmadığım bi modem üzerinden pc'yi xbox'a kablo ile bağlıyorum, dosya vs atıyorum,,da peki bu işlem için bağlı olmak yeterli mi yoksa yine de internet lazım mı,?

Lee Jun-Fan

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
Evet gerekiyor konuda yazılmış.

Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]