Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
selam kardesim pc ile xbox aynı modemden wifiye baglı olmadı birde
- UpdateMyConsole.bat nerden basıcam teşekkürler....

aleyküm selam dostum dashlaunchdan dediğim ayarı yapıp orada bekle ardından pcde UpdateMyConsole.bat başlattıkdan sonra otomatik güncelleme yapıcaktır eğer olmazsa konuda not ekledim onu yaparak güncelleyebilirsin

kısacası dosyaları xboxa atmıyacaksın sadece dediğim ayarı yapıp pcde UpdateMyConsole.bat başlatıcaksın :)

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
dedigin gibi yaptım oldu kardesim güncelledi teşekkür ederim x box kapanıp acıldı otomatik ben sanırım pcden beklemede acele ettim yüklerken :)

rica ederim dostum olduğuna sevindim :) eğer aklına takılırsada sistem ayarları/Konsol bilgileri bölümünden dahsboard sürümüne bakabilirsin :)

Bluetooth

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Merhaba;Bu güncellemeyi yaptıktan sonra ayrıca Kinect Update yapacak mıyız? Teşekkürler.

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
Yapmana gerek yok dostum program hepsini yapıyor zaten kinect update denilen şey avatar update ile aynı

badtemperad

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Kardesim Dashlaunch 3.16 nerden açıyoruz onu bulamadım yardım et lütfen....o senin açtıgın yeri bulamadım indirdiğimiz dosyanın içinde

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
Kardesim Dashlaunch 3.16 nerden açıyoruz onu bulamadım yardım et lütfen....o senin açtıgın yeri bulamadım indirdiğimiz dosyanın içinde

dostum sakin ol hallederiz :) normalde dashlaunch her yere yüklenebilir sen şöyle yap indirdiğin dosyayının içinde dashlaunch olucak rardan çıkart usb veya ftp aracılığı ile xboxa unutmayacağın bir yere at ardından xex menü veya dosya yöneticisi ile installer klasörüne gel default.xexden başlatarak dashlauncha girmiş olucaksın

ardından rehberdeki anlattıklarımla kernel sürümünü yükseltebilirsin

erdemmetin

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
mükemmel çalışma.
eğer ben becerebildimse herkes becerir :))

emeğin için teşekkür ederim.

02an

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Kolay gelsin, ftpserv i de enable yapıcakmıyız, yoksa sadece updserv imi açıcaz

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
Tm teşekkürler sorunsuz oldu güncelleme. Ayrıca o kadar xbox sitesi gezdim hiçbir yerde görmedim bunu hep uzun süren işlemlerle yapıyorlar.

rica ederim dostum normalde bende uzun yöntemi tercih ve tavsiye ediyorum bazı arkadaşlarımız yapamıyor o yüzden bunu hazırladım :)

sniperelite34

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Manuel Avatar Güncelleme

Selam.Ben de kernel yüklendi fakat avatar yüklenemedi.Bende indirilen dosyadan Xbox 360 Kernel 2.0.17489 Otomatik Güncelleme\xeBuild_1.16\17489\$SystemUpdate dosyasını kopyaladım adını hem $SystemUpdate hemde $$ystemUpdate olarak iki dosya yaptım.(İkinci dosya ismine dikkat. $$ystemUpdate) harici hdd demin ana dizinine attım xbox açınca güncelleme var dedi yes dedim. (güncellleme yi direk olararak xbox ı açınca yapmıyorsa dashlaunch u çalıştırınca güncelleme uyarısı geliyor) Ekli dosyayı görüntüle 104Ekli dosyayı görüntüle 106Ekli dosyayı görüntüle 107Ekli dosyayı görüntüle 108

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
Selam.Ben de kernel yüklendi fakat avatar yüklenemedi.Bende indirilen dosyadan Xbox 360 Kernel 2.0.17489 Otomatik Güncelleme\xeBuild_1.16\17489\$SystemUpdate dosyasını kopyaladım adını hem $SystemUpdate hemde $$ystemUpdate olarak iki dosya yaptım.(İkinci dosya ismine dikkat. $$ystemUpdate) harici hdd demin ana dizinine attım xbox açınca güncelleme var dedi yes dedim. (güncellleme yi direk olararak xbox ı açınca yapmıyorsa dashlaunch u çalıştırınca güncelleme uyarısı geliyor) Ekli dosyayı görüntüle 104Ekli dosyayı görüntüle 106Ekli dosyayı görüntüle 107Ekli dosyayı görüntüle 108

Aleyküm selam dostum normalde program hem kernel hem avatar güncellemesini otomatik yapıyor

şimdi sen avatar güncellemesini yaptın sadece dashlaunch açıyıncamı güncelleme istiyor

merlin

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
konunun anlatımında , ilk mesajda eksklik var.

kernel güncellemesi çok kısa sürede tamamlanıyor.ancak dashlunch 3.16 ya güncelleme olmuyor.bir önceki süründe kalıyor.sonra manuel yüklemek gerekiyor.

önce manuel 3.16 yükleyip sonra kernel güncellenmeli ki ara sayfalarda darkness buna benzer açıklamalar yapmış.ilk mesaj düzeltilirse faydalı olur.

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
konunun anlatımında , ilk mesajda eksklik var.

kernel güncellemesi çok kısa sürede tamamlanıyor.ancak dashlunch 3.16 ya güncelleme olmuyor.bir önceki süründe kalıyor.sonra manuel yüklemek gerekiyor.

önce manuel 3.16 yükleyip sonra kernel güncellenmeli ki ara sayfalarda darkness buna benzer açıklamalar yapmış.ilk mesaj düzeltilirse faydalı olur.

düzelttim dostum teşekkür ederim unutuyorum bazı şeyleri :)

sniperelite34

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Aleyküm selam dostum normalde program hem kernel hem avatar güncellemesini otomatik yapıyor

şimdi sen avatar güncellemesini yaptın sadece dashlaunch açıyıncamı güncelleme istiyor
Ben de otomatik yapmadı.Ama avatarıda verdiğin dosyanın içinden çıkartıp (dosyayı iki adet olarak kopyaladım birinin adı orjinal olarak kaldı $SystemUpdate diğerinin adını $$ystemUpdate olarak yaparak isim değiştirmemin sebebi bazı xboxlarda gerekiyor bende tek tek uğraşmadım ikisini aynı anda attım...) bende iki hdd var. iki ayrı hdd nin ana dizinine attım.hdd lerden biri xboxı açınca update uyarısı verdi güncelledim avatar güncellendi.diğeri ise xboxı açınca birşey yapmadı ondada dashlaunch'a girdim daha girerken update uyarısı geldi güncelledim avatar update oldu. Bu arada çalışmaların ve paylaşımların için teşekkürler.

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
Ben de otomatik yapmadı.Ama avatarıda verdiğin dosyanın içinden çıkartıp (dosyayı iki adet olarak kopyaladım birinin adı orjinal olarak kaldı $SystemUpdate diğerinin adını $$ystemUpdate olarak yaparak isim değiştirmemin sebebi bazı xboxlarda gerekiyor bende tek tek uğraşmadım ikisini aynı anda attım...) bende iki hdd var. iki ayrı hdd nin ana dizinine attım.hdd lerden biri xboxı açınca update uyarısı verdi güncelledim avatar güncellendi.diğeri ise xboxı açınca birşey yapmadı ondada dashlaunch'a girdim daha girerken update uyarısı geldi güncelledim avatar update oldu. Bu arada çalışmaların ve paylaşımların için teşekkürler.
anladım dostum dashlaunchda no updater seçeneğini enable olarak yaparsan avatar update yapmak istediğinde karşına uyarı gelecektir

rica ederim :)

sedoman

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
selam
Kernel 2.0.17489 yükledim sorun yok ama Dashlaunch 3.15 açılıyor ama işlem yapmıyor pahct açılmıyor aouro 5b açılmıyor lütfen yardım yüklemede hiç bir hata almadım sorunsuz kurulum yaptım niye böyle oldu anlamadım sorunu nasıl çözebilirim ?

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
selam
Kernel 2.0.17489 yükledim sorun yok ama Dashlaunch 3.15 açılıyor ama işlem yapmıyor pahct açılmıyor aouro 5b açılmıyor lütfen yardım yüklemede hiç bir hata almadım sorunsuz kurulum yaptım niye böyle oldu anlamadım sorunu nasıl çözebilirim ?

dostum önceden keşke dashlaunchu güncelleseydin uyumusuz olduğundan dolayı bu sorun olmuş olabilir ilk önce dashlaunch 3.16 indir önceki 3.15 üstüne at ve default.xex den başlatıp update seçeneğiyle dashlaunchu güncelleyebilirsin

Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]