Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!

pikolata

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Teşekkürler Darkness işlem çok basit Corona board sorunsuz yaptım...

bboy41

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
internete bağlanma konusunu biraz daha açabilirmisin laptop wifi ile bağlı xboxıda ethernet üzerinden bağladım ama xbox ayarlardan bağlantı kontrolu yaptığımda aynı ağa bağlı oldu halde xbox pcyi görmüyor ve internet bağlantısı hata veriyor

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
internete bağlanma konusunu biraz daha açabilirmisin laptop wifi ile bağlı xboxıda ethernet üzerinden bağladım ama xbox ayarlardan bağlantı kontrolu yaptığımda aynı ağa bağlı oldu halde xbox pcyi görmüyor ve internet bağlantısı hata veriyor

konuda not eklemişştim dostum ona göre yapabilirsin etherneti le bağlanıyorsan direk bağlanmıştır ip adresini xex menü ile veya aurora ana ekranında Back tuşuna basarak öğrenebilirsin

AL[e]N

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Merhaba

elite jasper 120 gb kullanıyorum hiç güncelleme yapmadım 2.0.16xxx görünüyor sistem eski baya heralde fifa 15 oynayabiliyorum.
nasıl güncelleme yapmam lazım ilk önce versiyon 3 mü kurmam lazım.

yani eğer yapabilecek varsa hiç bilmeyen birkişiye güzel bir anlatım bekliyorum

stelios_300

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
site harika emeğinize sağlık.konu burası değil ama bişey sorucam artıık xbox360 oyun desteğini kesti mi?
oyun falan görmüyorum şu sıralar 3 yada 6 ayda 1 oyun çıkarıyor sanırım
bende 16767 karnel yüklemiştim gerek yok heralde?

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
site harika emeğinize sağlık.konu burası değil ama bişey sorucam artıık xbox360 oyun desteğini kesti mi?
oyun falan görmüyorum şu sıralar 3 yada 6 ayda 1 oyun çıkarıyor sanırım
bende 16767 karnel yüklemiştim gerek yok heralde?

tamamen kesilmesede bazı oyunlar çıkmadı mortal kombat x mad max gibi yine bunada şükürler olsun son 2 aydır oyun patlaması oluyor :D kasımdada güzel oyunlar çıkacak ondan sonra çıkmaz çıksa bile ufak tefek xbla oyunları olur

kernelde şimdilik oyunları açıyorsa yükseltmene gerek yok açmazsa o zaman yüksetirsin

stelios_300

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
dostum süper bişey bu yanlız denemedim ama bir konuyu sana danışmakta fayda görüyorum.
bununla güncelledik diyelim,ki yaptım başarılı..
öncekiki karnel numaraları var ya :) hah işte o karnel numaralarını UpdateMyConsole u note pad le açıp değiştirilirse mesela 17150 yada 16767 felan
versiyon düşürülür mü?

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
dostum süper bişey bu yanlız denemedim ama bir konuyu sana danışmakta fayda görüyorum.
bununla güncelledik diyelim,ki yaptım başarılı..
öncekiki karnel numaraları var ya :) hah işte o karnel numaralarını UpdateMyConsole u note pad le açıp değiştirilirse mesela 17150 yada 16767 felan
versiyon düşürülür mü?

hayır düşürmez dostum :)

rookie

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
üstadım çok güzel rehber olmuş başarıların devamını dilerim

anil.kaya.kilic

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
30 sn yemi aldı almadı hala şoktayım bi önceki kernel güncellemesi için benden 50 tl para almışlardı senin sayende hiç bir ücret ödemeden hallettim darkness kardeş Allah senden razı olsun senin bu haklarını nasıl ödeceğiz biz

cenkbural

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
yapıcam ama herhangi bi sıkıntı çıkmaz demi ? :(

cenkbural

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
oley be çok teşekkürler 35 saniyede bitti sorduğumda yukardaki gibi 150 tl ye yaparız demişti adam :) allah senden razı olsun darkness

Alduin

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
dostum herşey mükemmel gitti derken Sending avatar files to HDD partition kısmında 2 dakika civarı takıldı sonra fail hatası verdi, xboxın ışığı kırmızıya dönüştü kaç kırmızı ışık vardı görmedim hemen reset attı sonrası gayet düzgün çalıştı fakat 2 sorunum var, xboxın ana menüsünden ne kadar türkçe yaparsam yapayım makina ingilizceye döndü türkçe dil seçili olduğu halde ingilizce :D diğer sorun ise profilimdeki avatar animasyonu gitti ve ana menüden herhangi bir avatar seçemiyorum her ne kadar A tuşuna bassamda açmıyor. bu söylediklerimin haricinde mükemmel çalışıyor bunlar önemli sorun değil tabi ki güncelledi en azından daha kötüsüde olabilirdi bu benim ilk deneyişim :D şimdilik sadece umuyorum ileride bir sorun çıkmaz ilk kernel update ederken o kırmızı ışığı görünce 1 saniyelik kalp krizi geçirdim :D bu arada eğer söylediğim 2 sorunu düzeltmenin bir yolu varsa anlatırsan sevinirim, yararlı bir paylaşım teşekkürler.

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
dostum herşey mükemmel gitti derken Sending avatar files to HDD partition kısmında 2 dakika civarı takıldı sonra fail hatası verdi, xboxın ışığı kırmızıya dönüştü kaç kırmızı ışık vardı görmedim hemen reset attı sonrası gayet düzgün çalıştı fakat 2 sorunum var, xboxın ana menüsünden ne kadar türkçe yaparsam yapayım makina ingilizceye döndü türkçe dil seçili olduğu halde ingilizce :D diğer sorun ise profilimdeki avatar animasyonu gitti ve ana menüden herhangi bir avatar seçemiyorum her ne kadar A tuşuna bassamda açmıyor. bu söylediklerimin haricinde mükemmel çalışıyor bunlar önemli sorun değil tabi ki güncelledi en azından daha kötüsüde olabilirdi bu benim ilk deneyişim :D şimdilik sadece umuyorum ileride bir sorun çıkmaz ilk kernel update ederken o kırmızı ışığı görünce 1 saniyelik kalp krizi geçirdim :D bu arada eğer söylediğim 2 sorunu düzeltmenin bir yolu varsa anlatırsan sevinirim, yararlı bir paylaşım teşekkürler.

aklıma şu gekiyor belki güncelleme yaparken bağlantı sorunundan kaynaklı olabilir sorun yoksa önemli değil avatarın gri renkte yani avatar güncellemesi yapmamasından dolayı menü ingilizce oluyor o yüzden avatar güncellemesi yapman lazım normal güncelleme konusunda anlatım mevcut :)

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
Xbox 360 Jtag-Rgh Kernel Dashboard 2.0.17502 Dashlaunch 3.17 Otomatik Güncellemesi
Konuya eklenmiştir :)

ilhan78

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Bu kadar mı güzel anlatılır, bu kadar mı basit olur kernel güncelleme.
Teşekkürler Darkness

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
rica ederim dostum :)

Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]