Xbox 360 Netflix Uygulaması İle Film Dizi İzleme Yükleme Kurulum Rehberi JTAG/RGH

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
Xbox 360 Jtag-Rgh'li Cihazlarda Netflix Programı ile Film Dizi Belgesel İzleme Yükleme Kurulum Rehberi

Xbox 360 Jtag-Rgh'li Cihazlarda %100 Çalışan Netflix Uygulaması İndir JTAG-RGH

Merhaba Xbox360torrent üyeleri ve takipçileri,bazı arkadaşlarımız program hakkında sorular sormuştu,müsait olduğum zaman deneyip rehberini hazırlayacağımı söyledim.Gerekli açıklamaları dikkatlice okuyarak sizlerde bu uygulamadan faydalanabilirsiniz.

-Netflix ücretli bir servisdir. Güzel tarafı denemeniz için 1 ay ücretsiz üyelik veriyor yalnız,kredi kartı onayı istiyor. Eğer 1.ay dolmadan önce iptal etmezseniz ücret olarak yansıyacaktır. Gerekli açıklamaları ve yazılar için
TIKLAYIN

-Bu uygulama Live'a bağlanmadan Jtag-Rgh'li cihazlarda kullanılabilir.

-Kernel sürümü: 17544 Dashlaunch sürümü: 3.20 Aurora sürümü: 0.7B.1NOVA ile denenmiştir sorunsuz çalışmaktadır.

-Bu uygulamadan yararlanmanız için,mutlaka dahili veya harici kullandığınız harddiski. Sistem Ayarları/Depolama kısmında biçimlendirmeniz yani, konsolunuza tanıtmanız gerekli.

-Kernel yükseltme, Hdd tanıtma , dlc yükleme , dosya taşıma vb. rehberlerini sitemizden bulabilirsiniz.

-Program God formatında,title update(Güncelleme) 18 içine adapte edilerek paylaşılmıştır.

-3 resmi medya güncellemesi bulunmaktadır.
Optional Media Update 432 KB
Optional Media Update 4,58 MB
Optional iPod Support

-Kurulum kolay ve basittir.Anlatılanlara dikkat edin eksik veya hatalı bir işlem yaparsanız çalışmayacaktır.

Xbox 360 Netflix Uygulması ve Medya Güncellemesi İndir

1-)Linkte gerekli olan dosyalarımızı indirelim.

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

Rar Şifresi(Password):TheDarkness/WwW.Xbox360Torrent.CoM
2) 394707D1 ve FFFE07DF klasörlerini

USB ise > USB0/Content/0000000000000000 içine atalım.

Dahili HDD ise > HDD1/Content/0000000000000000 içine atalım.

3-) Oyun kolundaki Start (Başlat) butonuna basın. İçerik/ Yolları yönet kısımından ilk önce uygulamayı aurora ana ekranında çıkması için taratın. İkinci olarak yine İçerik/ Başlık güncellemeleri bölümünden şimdi taraya basarak taratın. İşlem bittikden sonra title update 18'i aktif edin ve uygulamaya girin.

VEEEE SONUÇ ;)

K

Kadirtilkioglu

Misafir
Misafir
Sen adamsın jtagli cihazı sırf netflix için satıcaktım ama sorunsuz.bir şekilde çalısıyor gayet stabil fatal crash ta vermiyor adamsınn

barbaros

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Nihayet yapabildim, teşekkürler

KadirYilmaz

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Uygulamayi düne kadar sorunsuz bir şekilde kullanıyordum. Ancak dünden itibaren altyazı ve ses ilerlemesine rağmen görüntünün donuk kalması sorununu yaşıyorum. Bu sorunun sebebi nedir? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

barbaros

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Uygulamayi düne kadar sorunsuz bir şekilde kullanıyordum. Ancak dünden itibaren altyazı ve ses ilerlemesine rağmen görüntünün donuk kalması sorununu yaşıyorum. Bu sorunun sebebi nedir? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Aynı sorunları bende yaşamaya başladım

samfisher

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Teşekkürler dostum. Dört gözle bekliyorum.
Sorunu tesadüfen çözdüm burada paylaşmak istedim linkteki dosyayı indirip netflix'in kurulu olduğu Content\0000000000000000\394707D1\000B0000\ klasöründeki dosyaları silip yerine linkteki tu00000012_00000000 dosyasını atarsanız sorun çözülüyor.

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
Xbox 360 Netflix title update 18 ve medya güncellemesinin linkini konuya ekledim indirebilirsiniz. Yeni güncelleme gelmesinden kaynaklı bu problemle karşılaşmış olabilirsiniz. Tarafımca düzenlenip test etim çalışmaktadır ama üyeliğim olmadığı için video açıp izleyemedim. Eğer önceden yüklediyseniz tüm dosyaları silin ve tekrar yükleyin. Piyasada TU 19 olarak adlandırılmış dosyalar var hepsinin içeriklerine baktım TU18 içeriyor. Yeni bir güncelleme gelir ve haberim olursa konuyu yeniden düzenlerim. Bütün rehberlerimi Xbox 360 Jtag-Reset Glitch Hack Bölümü bölümde hazırladım, sorularınıza cevap veremiyorum kusura bakmayın. Hepiniz sağlıcakla kalın.

@barbaros @KadirYilmaz

ignatius

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Merhaba vermiş olduğunuz linklediki netflix uygulamasını kurdum uyeliği girdim ve sorunsuzca kullanıyorum bilginize.

KadirYilmaz

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Darkness hocam öncelikle çok geçmiş olsun. Dilerim tedaviniz en iyi şekilde sonuçlanır. Böylesi önemli bir süreçte vakit ayırıp, dosyaları düzenleyip rehber hazırlamanız gerçekten takdire şayan. Çok teşekkür ederim. Rehberi uygulamadan önce kernelimi mevcut en son sürüme güncelledim ve ondan sonra Netflix kurulumunu yaptım. Sonuç kusursuz,akıcı bir program oldu :) İlgilenip uğraştığınız için Sayın @The Darkness ve @Lee Jun-Fan yöneticilerine çok teşekkür ederim. Hoşça kalın.

pikachu

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Hocam benim cihaz microsoft tarafından banlanmış durumda. Bu uygulamayı kullanabilirmiyim bi bilginiz varmı bu konuda ?

Lee Jun-Fan

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
Banlanmış makina sadece xbox live'a giriş yapmıyor. Yine internete bağlanıp aurora üzerinden title update gibi şey yükleyebiliyorsanız muhtemelen bu uygulamada çalışır. Deneyip görmeniz sizin açınızdan daha iyi olur.

Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!